Zapisy do kwalifikacji do drugiej ligi Rainbow Six Siege zostały zamknięte!

Planowaliśmy tylko uzupełnić szyki w II lidze i nie spodziewaliśmy się, że spośród zapisanych drużyn uda się stworzyć kolejną, trzecią Ligę NLE.  Ilość zgłoszonych drużyn przerosła nasze oczekiwania. W dniu zakończenia zapisów mieliśmy zgłoszonych aż 20 zespołów!

Miejsc w drugiej lidze mamy jedynie na 6 drużyn, w związku z tym została podjęta decyzja o 3 dniach eliminacyjnych. W sobotę, niedzielę oraz poniedziałek utworzymy drabinki z podwójną eliminacją. Mecze będą  rozgrywane w systemie Best of 1. Dzięki temu rozwiązaniu każdy zespół ma po kilka szans na awans do drugiej ligi.

Finaliści każdej drabinki zostają uczestnikami drugiej ligi. Z zespołów, które się nie dostaną do drugiej ligi a wyrażą chęć gry utworzymy trzecią ligę.

Losowanie odbędzie się w piątek, natomiast mecze rozgrywane będą jak już wspomnieliśmy w sobotę, niedzielę oraz poniedziałek od 18:00. W poniedziałek o 23:30 opublikujemy informacje o wyglądzie lig.

Dziękujemy drużynom za tak liczne zapisy oraz SteelSeries za wspieranie naszego projektu!

Na adres mailowy podany w poniższym formularzu zostaną wysłane powiadomienia w przypadku odpowiedzi na Twój komentarz. Adres nie będzie wykorzystany do celów marketingowych.

Napisz komentarz

Text Layer