Regulamin Narodowej Ligi Esportowej został zaktualizowany!

Postanowiliśmy zmodyfikować dotychczasowy regulamin strony tak żeby był on bardziej czytelny i zrozumiały. Co to jednak oznacza dla zwykłego użytkownika? W zasadzie to nic. Forma regulaminu się zmieniła ale jego treść napisana od zera ma to samo znaczenie. Zrezygnowaliśmy z paragrafów oraz ustępów, które nie są w żaden sposób przyjazne użytkownikowi.

Teraz regulamin jest podzielony na VII części, które jasno opisują jakie zasady panują na stronie oraz jakie obowiązki spoczywają na poszczególnych rolach użytkowników. Również w jasny sposób zostały wyszczególnione formy kontaktu z administracją. Przypominamy również, że Facebook nie jest formą komunikacji w celu rozwiązywania problemów. Sama rejestracja oraz proces weryfikacji pozostaje w takiej samej formie. 

Zapraszamy zatem do zapoznania się z regulaminem dostępnym pod adresem https://mynle.pl/regulamin-ligowy-rainbow-six-siege/.

Treść regulaminu jest również dostępna w wersji pdf pod adresem https://mynle.pl/regulamin.pdf

Na adres mailowy podany w poniższym formularzu zostaną wysłane powiadomienia w przypadku odpowiedzi na Twój komentarz. Adres nie będzie wykorzystany do celów marketingowych.

Napisz komentarz

Text Layer