REJESTRACJA

Aby zarejestrować się jako członek Narodowej Ligi Esportowej musisz podać nam swoje dane, abyśmy mogli założyć i obsługiwać Twoje konto. Dane niezbędne są zaznaczone gwiazdką, pozostałe możesz pominąć jeśli chcesz. Zdjęcie nie jest wymagane, jednak jest bardzo przydatne do promocji Ligi. Będzie ono podawane w połączeniu z twoim imieniem i nazwiskiem. Możesz je w każdym momencie zmienić.

Informujemy, że organizatorem Narodowej Ligi Esportowej i administratorem Twoich danych osobowych jest Bartosz Micyk, prowadzący działalność gospodarczą „All to Do Bartosz Micyk”, Chodów 27, 32- 250 Charsznica.

Zapoznaj się również z Regulaminem i Polityką Prywatności.

Aby przetwarzać podane przez Ciebie wyżej dane osobowe oraz wizerunek (zdjęcie) potrzebujemy zgody. Jej wyrażenie jest oczywiście dobrowolne, ale niezbędne dla utworzenia konta i uczestniczenia w Narodowej Lidze Esportowej – bez tych danych nie będziemy mogli obsłużyć Twojego profilu.

Zgodę wyrażasz klikając w odpowiedni kwadracik.

Dane będą wykorzystane jedynie do administrowania Twoim kontem i kontaktu z Tobą. Imię, Nazwisko oraz Zdjęcie będą widoczne dla wszystkich.

Zgody możesz w każdej chwili cofnąć, będzie to jednak równoznaczne z opuszczeniem Ligi.

Przypominamy: dokładne zasady przetwarzania danych i wykorzystywania wizerunku znajdziesz w Regulaminie i Polityce Prywatności.

Text Layer