Accio Staty!

Dobrze znane z pierwszego sezonu statystyki graczy oraz drużyn zostały przywrócone do życia. Po przeprowadzce na nową domenę nie byliśmy w stanie prowadzić statystyk w taki sposób jak robiliśmy to na starej witrynie (r6s.pl). Było to spowodowane zmianami jakie zostały wykonane w samym silniku strony. Dotychczas wszystkie statystyki były wysyłane przez kapitanów w odpowiednim formularzu. Kto brał udział w I sezonie wie jak sprawnie to działało 🙂 

Na nowej odsłonie strony postanowiliśmy pozmieniać parę rzeczy a jedną ze zmian jest sposób w jaki kapitanowie wysyłają oraz weryfikują wyniki meczów. Od teraz po każdym meczu jeden z kapitanów (umownie kapitan zwycięskiej drużyny) wpisuje wyniki na stronie meczowej a drugi kapitan musi je jedynie zatwierdzić. Koniec z wypełnianiem formularzy i wysyłką przez maila. Jedynie co wymagamy od każdego kapitana to zrzut ekranu z końca każdej mapy gdzie widać końcowy wynik oraz w miarę możliwości statystyki zawodników. Prosimy zatem o pozostanie do końca w lobby ponieważ nasze statystyki opieramy właśnie o te zrzuty ekranu i kiedy wychodzicie z lobby to oczywiście nie będziemy w stanie wpisać waszych wyników.

Zrzuty ekranu prosimy o wysyłanie w zgłoszeniu pod adresem https://mynle.pl/wsparcie-techniczne/ bądź na zewnętrzy serwis a link do pliku umieścić w komentarzu pod meczem. Prosimy o nie wysyłanie plików do nas w prywatnych wiadomościach na Facebooku. Jest to dodatkowa praca dla nas ponieważ nie jesteśmy podlinkować zdjęć z FB do naszej strony. 

Po co jednak te zrzuty ekranu? Przede wszystkim dla kontroli – “Zaufanie jest dobre, kontrola jest lepsza”. Drugim powodem jest nasz analityk z którym współpracujemy od 2-go sezonu. To właśnie dzięki niemu jesteśmy w stanie przygotować informacje dla casterów odnośnie nadchodzącego meczu. 

Skoro mamy dostarczone zrzuty ekrany to pozostaje je tylko przepisać do naszego systemu. Nie jest to dużo pracy a ilość informacji jaką dostarczamy jest przez wielu mile widziana. Od dawna dostawaliśmy zapytania odnośnie statystyk tak więc zostały one przywrócone na stronie. Dodatkowo w profilu każdego zawodnika są wyświetlane informacje o zawodniku z samej gry Rainbow Six Siege. Taki R6Tab tylko w uproszczonej formie. Wyświetlamy tylko te najistotniejsze informacje, które mogą wam pomóc w trakcie poszukiwania zawodnika do waszej drużyny. 

Oczywiście to nie jest koniec zmian. Jak zawsze ogranicza nas czas.

 

Na adres mailowy podany w poniższym formularzu zostaną wysłane powiadomienia w przypadku odpowiedzi na Twój komentarz. Adres nie będzie wykorzystany do celów marketingowych.

Napisz komentarz

Text Layer