*fuuuuuuu, fuuuuuuu* trochę się tego kurzu nazbierało….

Tak jest, odkurzamy Narodową Ligę Esportową. Zapisy do kolejnego sezonu NLE w grze Rainbow Six Siege już ruszyły a formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem r6s.mynle.pl. Zanim jednak zaczniesz wypełniać podanie musisz wiedzieć o kilku zmianach jakie zaszły w zasadach rozgrywek.

Przede wszystkim do gry dopuszczeni są zawodnicy, którzy nie biorą udziału w Polish Masters organizowanego przez Ubisoft Polska. Dzięki temu zawodnicy biorący udział w PM będą mogli skupić swoją uwagę na tylko jednej lidze. Samo NLE skupi się na młodych talentach, które dopiero zaczynają swoją karierę w esportowym świecie. Dlatego jeżeli bierzesz udział w Polish Masters to proszę skup swoją uwagę na tej konkretnej lidze.

Kolejną sprawą jest wiek zawodników. Poprzednie sezony NLE miały ograniczenie wiekowe 16+ i tego się trzymamy. Nie jest to nic nowego, chcieliśmy tylko przypomnieć że ta zasada obowiązuje a każdego nowego zawodnika będziemy dokładnie weryfikowali. Sam proces weryfikacji może ulec zmianie, jednak będzie to konieczny krok do przystąpienia do rozgrywek.

Narodowa Liga Esportowa stawia na rozgrywki fair-play dlatego do ligi nie będą dopuszczeni zawodnicy, którzy mieli w przeszłości banowane konto za korzystanie z niedozwolonego oprogramowania czyt. cheatowanie. Nie dopuszczamy również zgłaszania się na swoich drugich kontach tzw. smurfach.

Najważniejsze informacje dotyczące trzeciego sezonu NLE:

  • Liga będzie składała się z dziesięciu drużyn zgłoszonych poprzez formularz na stronie r6s.mynle.pl. W przypadku większej ilości drużyn będą zorganizowane kwalifikacje a w najlepszym przypadku zorganizujemy dwie ligi.
  • Rozgrywki będą się odbywały co każdą środę.
  • Liga będzie trwała 9 kolejek.

Liga ruszy już niebawem. Zapraszamy do zgłaszania swoich drużyn oraz do śledzenia naszych socjali gdzie będą podawane najważniejsze informacje.

Na adres mailowy podany w poniższym formularzu zostaną wysłane powiadomienia w przypadku odpowiedzi na Twój komentarz. Adres nie będzie wykorzystany do celów marketingowych.

Napisz komentarz

Text Layer