Dobre nowiny operatorzy!

Sezon nr 2 Rainbow Six Siege zbliża się wielkimi krokami. Start ligi przewidywany jest wraz z rozpoczęciem nowego roku czyli 1 stycznia 2019 roku.

Liga pierwsza oraz druga wystartują w tym samym momencie. Jednak aby do tego doszło w dniach 15-16 grudnia zostaną przeprowadzone kwalifikacje do drugiej ligi. Informacje odnośnie zapisów zostaną podane 21.11.18. W związku z awansem 5 drużyn do pierwszej ligi podczas kwalifikacji dobierzemy właśnie 5 zespołów.

Sezon 2 to zmiany w formacie rozgrywek, w regulaminie, ale przede wszystkim zmiany w terminach rozgrywania meczów.

Od stycznia obowiązującym formatem meczowym będzie system best of two – pojawia się opcja remisu. Cała liga zostaje też skrócona do 9 tygodni – kolejka na tydzień.

Najważniejsze zmiany dotyczą terminów rozgrywania meczów. W porozumieniu z naszymi partnerami od przyszłego sezonu mecze pierwszej ligi odbywać się będą w każdą sobotę o godzinie 18:00. Druga liga swoje spotkania będzie rozgrywać w każdą niedzielę również o godzinie 18:00.

Streamować będziemy jedno spotkanie w sobotę oraz jedno w niedzielę. Mecz który będzie komentowany zostanie wybrany drogą ankiety poprzez naszą społeczność.
Informacje na temat wyboru meczów przez widzów udostępnimy 23.11.18.

Do wybranego meczu zostaną przygotowane materiały promocyjne, które zostaną opublikowane na kanałach informacyjnych Ligi oraz naszego Partnera.

Informacje dotyczące zmian w regulaminie opublikujemy w najbliższą niedzielę.

W komentarz zachęcamy do zadawania pytań.

Na adres mailowy podany w poniższym formularzu zostaną wysłane powiadomienia w przypadku odpowiedzi na Twój komentarz. Adres nie będzie wykorzystany do celów marketingowych.

Napisz komentarz

Text Layer