NLE - O nas

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy graczami. Zapalonymi graczami, którzy chcą brać czynny udział w rozwoju sceny gamingowej i esportowej w Polsce.

Nasza misja

Naszą misją jest umożliwianie rozwoju zawodowym graczom poprzez organizowanie różnego rodzaju rozgrywek turniejowych i pucharowych, a także dostarczanie wszystkim widzom sportowych emocji i rozrywki na najwyższym poziomie.

Niestety przez długi czas nie mogliśmy doczekać się konkretnych działań, więc postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce organizując Polską Ligę Rainbow Six Siege. Uznaliśmy, że nie może to być kolejna amatorska liga, gdzie gra się jedynie dla samej zabawy. Chcieliśmy nadać lidze większy sens i przygotować coś znaczącego i prestiżowego.

Podczas organizacji naszej pierwszej ligi Rainbow Six Siege doszliśmy do wniosku, że nie ma zbyt wiele takich rozgrywek także w inne gry, dlatego wspólnie powołaliśmy do życia Narodową Ligę Esportową, która będzie czuwała nad pozostałymi ligami, które z czasem będziemy powoływać.

Kontakt z nami

Jeżeli chcesz w szybki sposób skontaktować się z administracją NLE to zapraszamy do naszego oficjalnego centrum wsparcia technicznego. Mieści się ono pod adresem https://mynle.pl/wsparcie-techniczne/.

Jest to najszybsza forma kontaktu. Jeżeli jednak nie posiadasz konta na myNLE.pl to zawsze możesz skorzystać z standardowej opcji, wysyłając wiadomość na adres mailowy kontakt@mynle.pl. Czas oczekiwania na odpowiedź jest wydłużony. 

Text Layer