Garść informacji odnośnie nowej odsłony NLE

Jak zapewne wiecie, strona r6s.pl odchodzi w niepamięć. Przenosimy się na nowy adres z nową witryną oraz masą nowych funkcjonalności. Zmienia się nie tylko wygląd starej strony ale również możliwości samego użytkownika.
Prace trwają już od kilku miesięcy i dzięki doświadczeniu z sezonu I byliśmy w stanie ułatwić obsługę Ligi zarówno dla Administracji jak i dla każdego gracza.

Nadchodzące zmiany to:

– Koniec z wysyłką formularzy na maila. Od teraz każdy użytkownik tworzy swój własny Profil Gracza i może sam niż zarządzać. Jest to duże ułatwienie dla kapitanów, którzy za każdym razem musieli wysyłać formularz na maila w celu dodania nowego zawodnika.

– Zgłaszanie się do drużyny – Podczas tworzenia własnego Profilu Gracza możecie wybrać do której drużyny chcecie dołączyć. Kapitan może albo zaakceptować wasze zgłoszenie bądź je odrzucić.

– Tworzenie własnej drużyny – od teraz można zgłosić własną drużynę bez konieczności wysyłania formularza na maila. Kapitan tworzy własną drużynę, Administracja musi ją tylko zatwierdzić. Od momentu utworzenia drużyny zawodnicy mogą do niej dołączyć.

– Zarządzanie drużyną – Kapitan ma możliwość akceptowania nowych użytkowników, bądź usuwania starych.

– Komunikacja pomiędzy użytkownikami – w szybki i łatwy sposób można komunikować się pomiędzy sobą.

– Powiadomienia email – Każda akcja ma swoją reakcje. Od teraz będziecie otrzymywali powiadomienia email w przypadku np. zaakceptowanie dołączenia do drużyny bądź nowej wiadomości prywatnej.

To nie jest koniec zmian. Pracę ciągle trwają i są dodawane ciągle to nowe funkcje.
Niestety ale wymogi RODO zmusiły nas do utworzenia nowej bazy użytkowników, którzy muszą zatwierdzić regulamin podczas rejestracji.

Jeżeli macie jakieś pomysły na rozwój serwisu to zapraszam do komentowania pod tym wpisem.

Niedługo kolejna porcja informacji odnośnie dokonanych zmian.

Na adres mailowy podany w poniższym formularzu zostaną wysłane powiadomienia w przypadku odpowiedzi na Twój komentarz. Adres nie będzie wykorzystany do celów marketingowych.

Napisz komentarz

Text Layer