Gracz NLE – Czyli jak zweryfikować konto? 

Po zarejestrowaniu swojego konta na stronie myNLE.pl otrzymujesz standardowe uprawnienia pozwalające przeglądać witrynę oraz komentować pod takimi wpisami jak ten. myNLE.pl jest jednak czymś więcej niż miejscem z treścią do czytania oraz komentowania. Celem myNLE.pl jest umożliwianie rozwoju zawodowym graczom poprzez organizowanie rozgrywek turniejowych oraz pucharowych.

Czym jest zatem Gracz NLE i czym różni się od standardowego użytkownika? Krótko mówiąc jest nim zwykły użytkownik, który przeszedł weryfikację wieku. Jest to konieczne do przystąpienia do Lig organizowanych przez Narodową Ligę Esportową. Bez weryfikacji wieku, użytkownik nie jest w stanie ani stworzyć własnej drużyny, ani zarejestrować profilu gracza i dołączyć do już istniejącej drużyny.

Aby dokonać weryfikacji wieku należy napisać Nowe Zgłoszenie pod adresem https://mynle.pl/wsparcie-techniczne/ticket/new i spośród dostępnych kategori wybrać Nadanie rangi Gracz NLE i wypełnić dostępne pola formularza. Jeżeli masz problem z system wsparcia technicznego to zapraszamy do lektury DevBlog #1 – Wsparcie techniczne.

Jako Temat zgłoszenia należy wpisać “Weryfikacja wieku“. W wiadomości zwrotnej otrzymasz takie informacje jak:

  • Nr. Konta bankowego
  • Kwota przelewu

Przelew jest najprostszą i najskuteczniejszą formą weryfikacji konta. Kwota przelewu może się różnić ale nigdy nie będzie przekraczała 5 zł. Całość kwoty zostanie odesłana w przeciągu 7 dni roboczych.

Proszę pamiętać że Imię oraz Nazwisko podane podczas rejestracji muszą się pokrywać z tymi z przelewu.

Osoby niepełnoletnie nie muszą się martwić brakiem konta bankowego. Przelew mogą wykonać dla nich rodzice bądź opiekunowie.

 

Na adres mailowy podany w poniższym formularzu zostaną wysłane powiadomienia w przypadku odpowiedzi na Twój komentarz. Adres nie będzie wykorzystany do celów marketingowych.

Napisz komentarz

Text Layer