W końcu możemy się pochwalić nad czym siedzieliśmy po nocach. Projektowanie aplikacji zaczęliśmy już na początku II sezonu NLE jednak przez nakład prac nie zdołaliśmy opublikować jej na czas. Dlatego start 3-go sezonu Narodowej Ligi Esportowej to idealna okazja żeby pokazać ją światu.

NLE Play – bo tak nazywa się aplikacja jest stworzona przede wszystkim do szybkiego sprawdzania informacji o aktualnych oraz zbliżających się rozgrywkach. Ponadto w szybki sposób możemy podejrzeć rankingi, drużyny oraz ich zawodników. Smaczkiem jest pokazanie aktualnej rangi zawodnika w grze Rainbow Six Siege. Mamy możliwość sprawdzenia harmonogramu rozgrywek oraz wyniki z rozegranych meczów. Istotną sprawą jest szybki dostęp do Regulaminu Rozgrywek, co na pewno będzie przydatne dla wszystkich zawodników biorących udział w Lidze. Dodatkową funkcją jest również czytanie ostatnich wpisów dostępnych na stronie mynle.pl.

Aplikacja jest dostępna póki co na telefony z Androidem. Na początek chcieliśmy się skupić na jednej platformie i zobaczyć jaki będzie odbiór społeczności. Planujemy również rozwój aplikacji o nowe funkcje, jednak to póki co pieśń przyszłości.

NLE Play można pobrać bezpośrednio z platformy Google Play.

Tutaj chciałbym podziękować eMAN Design, bez którego aplikacja wyglądałaby jak arkusz z excell’a. Marcin stworzył również całą szatę graficzną do Narodowej Ligi Esportowej. Dlatego jeżeli szukacie doświadczonego grafika to proszę odezwać się do niego.

 

Na adres mailowy podany w poniższym formularzu zostaną wysłane powiadomienia w przypadku odpowiedzi na Twój komentarz. Adres nie będzie wykorzystany do celów marketingowych.

Napisz komentarz

Text Layer