Kolejny sezon za nami!

Kończąc poprzedni sezon NLE nie spodziewałem się, że przerwa jaka czeka nas przed wystartowaniem kolejnego będzie taka długa. Na szczęście udało się znaleźć chętne drużyny oraz partnerów którzy wspierali nasz projekt.

Trzeci sezon rozpoczął się 05 sierpnia 2020 i trwał do 30 września 2020. Było to 9 bardzo emocjonujących tygodni, gdzie 10 drużyn walczyło o znalezienie się na podium. Mecze były rozgrywane co każdą środę o godzinie 19, a transmisję emitowane na takich kanałach jak KromkaChleba, mr1sloeb11, c0pperx oraz sentex95. W tym miejscu szczególne podziękowania dla Macieja “Sebol” Majewskiego za wspaniały poziom komentarza, Bartosza “C0pperx” Porwisiaka za sumienną pracę oraz Patryka “Sentex” Stypa za ratowanie ligi w kryzysowych sytuacjach. Bez was ten sezon nawet by nie wystartował!!

Kurz po ostatnich meczach już opadł więc nadszedł czas na oficjalne wyłonienie zwycięzców trzeciego sezonu Narodowej Ligi Esportowej.

 1. Miejsce – Cromcodiles
  Jest to debiut drużyny Kromki w lidze NLE i od samego początku ekipa pokazywała że idzie po wygraną. Na 9 rozegranych meczów 8 wygrali, a 1 zremisowali. Jest to jedyna drużyna, która nie przegrała żadnego meczu. Zawodnicy Cromcodiles co tydzień znajdowali się w Topce najlepszych strzelców. Kromka może być dumny z posiadania takiej ekipy pod swoimi barwami.
  Cromcodiles zajmuje 1. miejsce wygrywając takie nagrody jak: Klawiatury mechaniczne XPG Summoner, Powerbanki marki ADATA, Gry Tom Clancy’s Ghost Recon oraz kredyty do gry Tom Clancy’s Rainbow SIx Siege – Gratulujemy wygranej!
 2. Miejsce – Kancelaria PSR6
  Ekipa Dojczmana również ma swój debiut w lidze NLE. Kancelaria wygrała 6 spotkań, 2 zremisowała oraz 1 przegrała. Podejrzewałem, że właśnie ta drużyna najbardziej zagrozi pozycji Cromcodiles jednak czegoś zabrakło i ostatecznie ekipa kończy na drugim miejscu z 20. punktami. Chciałbym serdecznie podziękować kapitanowi za świetną współpracę oraz wyrażanie własnej opinii co na pewno będzie miało wpływ na wygląd kolejnych sezonów.
  Kancelaria PSR6 zajmuje 2. miejsce wygrywając takie nagrody jak: Podkładki pod myszki marki XPG, Koszulki XPG oraz kredyty do gry Tom Clancy’s Rainbow SIx Siege – Gratulujemy zajęcia drugiego miejsca!
 3. Miejsce – 1stCav Esport Club
  Ekipa dobrze znana w Narodowej Lidze Esportowej. Organizacja jest z nami w zasadzie od samego początku projektu. Ten sezon był dość ciężki dla ekipy Yao. Mieli wzloty i upadki jednak koniec końców kończą na 3 miejscu zdobywając 17 punktów. Drużyna 1stCav Esport Club wygrała 5 meczów, 2 zremisowała oraz 2 przegrała. Nagrody jakie otrzymuje ekipa to: Koszulki XPG, Cupholdery marki XPG oraz kredyty do gry Tom Clancy’s Rainbow SIx Siege – Gratulujemy zajęcia trzeciego miejsca!

Wielkie brawa dla wszystkich drużyn biorących udział w trzecim sezonie NLE. To właśnie WY tworzycie polską scenę Rainbow Six Siege i pomimo tego że walczycie pod różnymi barwami to potraficie pokazać grę FairPlay na najwyższym poziomie!

Oczywiście nasza liga nie byłaby możliwa bez partnerów, którzy zafundowali nagrody dla TOP3. Polski oddział XPG | ADATA wspierał ligę zarówno materialnie dostarczając sprzęt dla zwycięzców oraz medialnie publikując najważniejsze informacje o lidze. Kamil Ściana, który jest twarzą polskiego oddziału Ubisoft wsparł ligę kredytami do gry Tom Clancy’s Rainbow SIx Siege. Nie mogę zapomnieć o firmie Teetres, która dołożyła swoje nagrody do puli. Wszystkim wam chciałbym podziękować za wsparcie NLE.

 

Kiedy kolejny sezon NLE? Na pewno musimy zrobić małą przerwę i pomyśleć nad zmianami które czekają Narodową Ligę Esportową. Śledźcie nasze socjale aby być na bieżąco!

Na adres mailowy podany w poniższym formularzu zostaną wysłane powiadomienia w przypadku odpowiedzi na Twój komentarz. Adres nie będzie wykorzystany do celów marketingowych.

Napisz komentarz

Text Layer